Webinary - Ziołowa Polana

Webinary

Zapraszamy na webinary, które organizujemy zarówno my, firma NaturDay jak i inne zaprzyjaźnione z nami firmy i osoby. Poniżej znajdziesz pełną listę wszystkich spotkań online w których w najbliższym czasie możesz wziąć udział. Podczas webinarów możesz między innymi:

  • poznać sposoby skutecznego dbania o zdrowie swoje i swoich bliskich
  • zrozumieć mechanizmy funkcjonowania naszego organizmu
  • poznać lepiej produkty znajdujące się w naszej ofercie (NaturDay) i dowiedzieć się, co je wyróżnia wśród innych dostępnych na rynku
  •  zapoznać się z Programem Partnerskim NaturDay umożliwiającym tańszy zakup oferowanych przez firmę produktów oraz uzyskanie dodatkowego źródła dochodu

Przy każdym webinarze znajdziesz informacje czego będzie on dotyczył, dzięki czemu łatwo wybierzesz ten interesujący dla siebie.

Kliknij na nazwę webinaru, aby zobaczyć jego opis i link do zapisu.

Cykliczny webinar podczas którego specjaliści tacy jak lekarze, fitoterapeuci, dietetycy, farmaceuci, fizjoterapeuci czy kosmetolodzy omawiają produkty znajdujące się w ofercie firmy oraz ich działanie na nasz organizm.

Aby wziąć udział w webinarze wystarczy przed jego rozpoczęciem kliknąć w poniższy link (wymagane jest podanie imienia oraz adresu e-mail). 

Organizator: Natur Day S.A.

Przewidywany czas trwania: 60-90 minut

Kliknij aby wziąć udział w webinarze!