O nas - Ziołowa Polana

O nas

Jesteśmy grupą osób, które łączy jeden, wspólny cel – chcemy, abyśmy my i nasi bliscy mogli cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem każdego dnia. Na tej stronie przybliżymy Tobie świat roślin leczniczych w oparciu o produkty polskiej firmy NaturDay, z których sami na co dzień korzystamy. Bazują one na wysokostężonych ekstraktach roślinnych, dlatego poznasz tu również właściwości poszczególnych surowców zielarski, dowiesz czym są ekstrakty, jak się je przygotowuje oraz jakie mają działanie na Twój organizm.

Historia ziół i roślin leczniczych jest tak stara, jak historia gatunku ludzkiego. Nasi praprzodkowie szukając pożywienia natrafiali na rośliny, które co prawda nie nadawały się na pokarm, ale za to uśmierzały ból, przyspieszały gojenie się ran lub działały przeczyszczająco. W ten sposób zaczęliśmy poznawać świat roślin leczniczych.

Dziś, dzięki nowoczesnej technologi, powoli poznajemy mechanizmy i substancje, dzięki którym poszczególne rośliny wpływają na nasz organizm. Jednak wiele jeszcze pozostaje do odkrycia i przebadania.

Życzymy Tobie wszystkiego najlepszego!
Zespół ZiolowaPolana.pl