Pakiety produktowe NaturDay – sposób na oszczędności

Pakiety produktowe NaturDay – sposób na oszczędności

Czasami mamy potrzebę zamówienia większej ilości produktów. Może to być związane z naszą liczną rodziną, która z nich korzysta lub z większym zapotrzebowaniem na nie przez poszczególnych jej członków. Najczęściej w takich sytuacjach pojawia się pytanie „Czy można jakoś obniżyć cenę ich zakupu?„. Odpowiedź brzmi: TAK. A służą do tego pakiety produktowe NaturDay o których dziś Ci opowiemy.

Opisane poniżej rozwiązanie pozwoli Ci zaoszczędzić na zakupach produktów NaturDay nawet jeśli już korzystasz z niższych cen klubowych. A jeśli jest to Twój pierwszy zakup, to dzięki zdobytej w tego poradnika wiedzy, zyskać możesz jeszcze wiecej!

Pakiety produktowe NaturDay

W firmie NaturDay mamy na chwilę obecną dostępne dwa pakiety produktowe. Pierwszy z nich to „Pakiet Rodzinny„, a drugi to „Pakiet Biznesowy„. Od razu jednak wyjaśniamy, że ten pierwszy nie jest przeznaczony wyłącznie dla rodzin, a drugi dla firm. Tak po prostu te pakiety zostały nazwane. Poniżej znajdziesz szczegółowy opis każdego pakietu. Jednak teraz skupimy się na ich wspólnych cechach.

Najczęściej, gdy słyszymy zwrot „pakiet produktowy” od razu kojarzy nam się on z góry ustaloną przez producenta lub sprzedawcę zawartością. W przypadku pakietów produktowych NaturDay to Ty decydujesz co się w nich znajdzie. Firma jedynie wymaga, by w danym pakiecie znalazły się produkty za minimalną, określoną przez dany pakiet kwotę.

W skład obu pakietów, poza wybranymi przez Ciebie produktami, wchodzi również jego bezpłatna dostawa na terenie Polski. Bezpłatna dostawa dostępna jest przy płatnościach on-line oraz przelewem na konto. Chcąc zapłacić za przesyłkę przy odbiorze doliczone zostaną jedynie 4 zł.

Ponadto do każdego dodawany jest też drukowany katalog produktowy. Dzięki temu w każdej chwili możesz poczytać o produktach bez konieczności włączania komputera lub sięgania po komórkę. Łatwo też możesz podzielić się informacją o nich ze swoimi znajomymi. Pamiętaj tylko wtedy o możliwościaj jakie daje Tobie korzystanie z Programu Partnerskiego NaturDay.

Teraz przyjrzymy się bliżej poszczególnym pakietom i sprawdzimy, jakie dodatkowe korzyści każdy z nich ma dla Ciebie.

Pakiet Rodzinny NaturDay

Jeśli potrzebujesz zamówić dowolne produkty w postaci kapsułek, syropów lub synbiotyku o wartości co najmniej 599 zł, skorzystaj wtedy z tego pakietu. Oprócz zamówionych przez siebie produktów w ramach Pakietu Rodzinnego otrzymasz również:

  • Jedno opakowanie wybranego przez siebie produktu w kapsułkach za 1 zł.
  • Bezpłatną dostawę kurierem na terytorium Polski.
  • Drukowany katalog produktowy gratis.
  • Jeśli zakup pakietu jest Twoim pierwszym zakupem, to automatycznie otrzymujesz prawo do zamawiania wszystkich produktów w Cenach Klubowych.

Korzystając z Pakietu Rodzinnego zyskujesz 125 zł.

Pakiet Biznesowy NaturDay

Jeśli potrzebujesz zamówić dowolne produkty w postaci kapsułek, syropów lub synbiotyku o wartości co najmniej 1099 zł, skorzystaj wtedy z tego pakietu. Oprócz zamówionych przez siebie produktów w ramach Pakietu Biznesowego otrzymasz również:

  • Dwa opakowania wybranych przez siebie produktów w kapsułkach za 2 zł.
  • Bezpłatną dostawę kurierem na terytorium Polski.
  • Drukowany katalog produktowy gratis.
  • Jeśli zakup pakietu jest Twoim pierwszym zakupem, to automatycznie otrzymujesz prawo do zamawiania wszystkich produktów w Cenach Klubowych.

Korzystając z Pakietu Biznesowego zyskujesz 225 zł.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *