3 Konferencja NaturDay - Zaproszenie

III Konferencja NaturDay

Za nieco ponad miesiąc,  23 marca, odbędzie się „III Konferencja NaturDay”. Tym razem zawitamy do Częstochowy do Hotelu ARCHE. Jednak ta konferencja będzie różniła się od poprzednich – po raz pierwszy będzie to bowiem wydarzenie dwudniowe.

Tak jak poprzednie edycje, także i ta konferencja będzie miała charakter szkoleniowo-informacyjny. Nie zabraknie więc wykładów poświęconych produktom i zdrowiu, a także tych o charakterze biznesowym i rozwojowym. Dowiemy się się również jakie nowe produkty pojawią się wkrótce w ofercie firmy NaturDay.

Jak już na początku wspomnieliśmy, ta edycja edycja konferencji po raz pierwszy będzie miała charakter dwudniowy. Pierwszy dzień wydarzenia (23 marca, sobota) będzie miał identyczny charakter jak to miało miejsce poprzednio. Natomiast dzień drugi (24 marca, niedziela) będzie wyłącznie dniem szkoleniowym i jej przeznaczony tylko dla 50 partnerów firmy.

W trakcie pierwszego dnia Konferencji:

  • Dowiecie się o nowych produktach, które pojawią się w ofercie firmy w tym roku.
  • Posłuchacie wykładów lekarzy, dietetyków oraz fitoterapeutów na temat działaniu produktów oraz ogólnego funkcjonowania naszego organizmu.
  • Dowiecie się, jakie nowości przygotował dla swoich Partnerów Zarząd firmy Natur Day S.A.
  • Zdobędziecie praktyczną wiedzę zarówno z zakresu biznesu jak i rozwoju osobistego, którą przedstawią doświadczeni przedsiębiorcy i szkoleniowcy.
  • Weźmiecie udział w losowaniu prezentów przygotowanych przez firmę.

Szczegółowa agenda konferencji ma być dostępna na początku marca. Jak tylko ją poznamy, poinformujemy Was o tym i podamy ją na stronie.

Bilety

Bilety na konferencję dostępne są sklepie internetowym NaturDay. Dostępne są 4 rodzaje biletów, które obejmują jeden lub dwa dni konferencji, a także nocleg. Opis biletów zamieszczamy poniżej.

Bilet za 120 zł

Bilet obejmuje udział w pierwszym dniu konferencji wraz z obiadem i stałym bufetem kawowym

Bilet za 300 zł

Bilet obejmuje udział w pierwszym i drugim dniu konferencji wraz z obiadami i stałym bufetem kawowym oraz kolację i zabawę integracyjną po pierwszym dniu konferencji.

Bilet za 450 zł

Bilet obejmuje udział w pierwszym i drugim dniu konferencji wraz z obiadami i stałym bufetem kawowym, kolację i zabawę integracyjną po pierwszym dniu konferencji oraz nocleg w pokoju 2-osobowym wraz ze śniadaniem.

Bilet za 570 zł

Bilet obejmuje udział w pierwszym i drugim dniu konferencji wraz z obiadami i stałym bufetem kawowym, kolację i zabawę integracyjną po pierwszym dniu konferencji oraz nocleg w pokoju 1-osobowym wraz ze śniadaniem.

Miejsce konferencji

Hotel ARCHE
42-200 Częstochowa, ul. Oleńki 20

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *