Sport i aktywność fizyczna - sprawdzony sposób na zdrowie

Sport i aktywność fizyczna – sprawdzony sposób na zdrowie

Sport jak i każda forma aktywności fizycznej odgrywa w naszym życiu ważną rolę. Ma on przede wszystkim duże walory zdrowotne. Trening i współzawodnictwo niosą bowiem za sobą duże zmiany w naszym organizmie. I są to zmiany o wiele głębsze niż te, które zauważają nasi bliscy czy kibice, jeśli sport uprawiamy zawodowo.

3 Konferencja NaturDay - Zaproszenie

III Konferencja NaturDay

Za nieco ponad miesiąc, 23 marca, odbędzie się „III Konferencja NaturDay”. Tym razem zawitamy do Częstochowy do Hotelu ARCHE. Jednak ta konferencja będzie różniła się od poprzednich – po raz pierwszy będzie to bowiem wydarzenie dwudniowe.

Pakiety produktowe NaturDay – sposób na oszczędności

Pakiety produktowe NaturDay – sposób na oszczędności

Czasami mamy potrzebę zamówienia większej ilości produktów. Może to być związane z naszą liczną rodziną, która z nich korzysta lub z większym zapotrzebowaniem na nie przez poszczególnych jej członków. Najczęściej w takich sytuacjach pojawia się pytanie „Czy można jakoś obniżyć cenę ich zakupu?”. Odpowiedź brzmi: TAK. A służą do tego pakiety produktowe NaturDay o których dziś Ci opowiemy.

II Konferencja NaturDay

II Konferencja NaturDay

Już 22 września 2018 w hotelu Park Inn by Radisson Katowice odbędzie się „II Konferencja NaturDay”. Koniecznie zapiszcie sobie tę datę w Waszych kalendarzach, by być tam razem z nami! Poniżej znajdziecie informację, co przygotowała dla Was w tym dniu firma Natur Day S.A. Konferencja, tak jak i jej poprzednia edycja, będzie miała charakter szkoleniowo-informacyjny. …

II Konferencja NaturDay Read More »

WYKŁAD: Jak czytać skład produktów NaturDay

WYKŁAD: Jak czytać skład produktów NaturDay, aby dobrać właściwy dla siebie suplement (wideo)

Jeśli po pierwszym kontakcie z produktami firmy NaturDay na myśl przychodzi Ci pytanie: „Po które z nich najlepiej mam w tej chwili sięgnąć?”, to koniecznie obejrzyj to wideo. Podczas internetowego wykładu, który odbył się w środę 16 czerwca 2018, dietetyk mgr inż. Justyna Chmielewska przekazała nam ogromną ilość posiadanej przez siebie wiedzy dotyczącej ziół i …

WYKŁAD: Jak czytać skład produktów NaturDay, aby dobrać właściwy dla siebie suplement (wideo) Read More »